O nas

Jest nam bardzo miło, że odwiedziliście Państwo nas na www.biurobarbados.pl. Jesteśmy biurem podróży specjalizującym się w sprzedaży ofert turystycznych najlepszych i największych touroperatorów w Polsce. Dzięki współpracy z wieloma znanymi organizatorami posiadamy szeroki wybór ofert, co umożliwia nam znalezienie propozycji niemal dla każdego.

U nas ceny są TAKIE SAME JAK U ORGANIZATORÓW.

Jesteśmy specjalistami – osoby pracujące w naszym biurze (a także współpracujące) to osoby z wykształceniem turystycznym, posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy w turystyce, dla których podróże są nie tylko pracą ale także pasją spełnianiem marzeń. Praca daje nam możliwość wyjazdów dzięki czemu ciągle podnosimy nasze kwalifikacje. Odwiedzamy miejsca, które najczęściej wybierają nasi klienci, tak aby wiarygodnie i rzetelnie doradzać Państwu w wyborze oferty. Naszą ambicją i najważniejszą sprawą jest zadowolenie klienta, bo dzięki temu istniejemy.

Jesteśmy także organizatorem turystycznym (dokumenty dostępne poniżej) . - Możemy zorganizować dla Państwa wyjazdy grupowe na zamówienie (wycieczki szkolne, wyjazdy firmowe) - Dzięki dogodnemu położeniu biura ok. 20 km od Kapracza, Szkalrskiej Poręby 50km - organizujemy wyjazdy Sylwestrowe w góry oraz wyjazdy narciarskie. - Współpracujemy z profesjonalnymi instruktorami narciarskimi, którzy mają duże doświadczenie w szkoleniu narciarzy, a do każdego klienta podchodzą z należytą uwagą.
Dodatkowo w naszym biurze można kupić: bilety autokarowe (pracujemy nad rozszerzeniem oferty połączeń autokarowych), bilety lotnicze tanich linii oraz: bilety rejsowe, ubezpieczenia turystyczne, karty ISIC.
Osoby, które jeszcze nie miały okazji podróżować za naszym pośrednictwem zapraszamy na wakacje, natomiast naszym klientom dziękujemy za skorzystanie z naszych usług i zapraszamy ponownie.

Dla klientów, którzy nie mają czasu odwiedzić naszego biura możemy przygotować ofertę na zamówienie e-mailem lub spotkać się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie.